Schneider Electric

Schneider Electric — світовий рівень у галузі управління електроенергією

Компанія Schneider Electric – це компанія світового рівня в галузі управління електроенергією, це багатофункціональне підприємство, яке включає комерційні відділи по всьому світу з власним відділом логістики, центрами сервісної та інформаційної підтримки клієнтів, проектним бюро, авторизованими центрами навчання та службами технічної підтримки.

Така високорозвинена інфраструктура підприємства дозволяє швидко та якісно реагувати на потреби клієнтів відповідно до їх запитів, від надання інформації та підготовки проекту до післяпродажного, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Schneider Electric

Компанія ЯХОНТ з 2001 года является официальным дистрибьютором Schneider Electric на территории Украины, и это событие становится поворотным моментом в развитии нашей компании, ведь уже в течение почти 20 лет мы успешно реализовываем проекты своих клиентом на базе продукции высококлассного производителя Шнайдер Электрик.

Шнайдер Электрик

Запропоновані нами рішення допомагають клієнтам управляти енергією та технологічними процесами найбільш безпечним, надійним, ефективним та екологічним чином. Технології, програми та послуги на базі обладнання Schneider вже сьогодні дозволили підприємствам України покращити управління та підвищити рівень автоматизації своєї діяльності. Для нас не має значення чи йдеться про найпростіші вимикачі або про складні промислові системи та установки, ми уважно вивчаємо технічні побажання своїх клієнтів, адже кожен з них унікальний!