Низьковольтні перетворювачі частоти ALTIVAR 21 (N/A)

ALTIVAR 21 (N/A) Schneider Electric

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ ALTIVAR 212

 

Altivar 21 - це принципово нове покоління частотних перетворювачів, вироблених за технологією зі зменшеною конденсаторною ємністю, завдяки якій навіть без застосування додаткових фільтрів ЕМС рівень перешкод Altivar 21 істотно знижений.

Перетворювач має всі необхідні функції для адаптації до приводів насосів та вентиляторів.
Найновіші алгоритми керування двигуном та функціями енергозбереження дозволяють перетворювачу Altivar 21 забезпечувати значну економію електроенергії. При цьому двигун працює безшумно за рахунок підвищеної номінальної частоти комутації 12 кГц та функції шумопониження.
Нові схемні рішення дозволили знизити вартість перетворювача, що при вражаючій функціональності та відмінних характеристиках робить Altivar 21 дуже привабливим продуктом за співвідношенням ціни та якості для систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.

Перетворювач частоти Altivar 21 забезпечує роботу Вашого обладнання відразу після підключення, а також дозволяє змінювати параметри установки через «Швидке меню» (Quick menu).
Спеціальні функції для насосних станцій та систем вентиляції.


ПЕРЕВАГИ: 
енергозбереження, квадратичний закон "напруга/частота"; автоматичний підхоплення обертового навантаження з пошуком швидкості; адаптація обмеження струму до швидкості; придушення шумів та резонансних явищ за рахунок використання під час роботи регульованої частоти комутації до 16 кГц; попереднє встановлення швидкості; вбудований ПІД-регулятор із попередньо встановлюваними завданнями та можливістю роботи в автоматичному/ручному режимах (Auto/Man); лічильник електроенергії та часу обслуговування; перемикання каналів керування командами (команди завдань та робочі команди) за допомогою кнопки LOC/REM; сон-пробудження; автоматична адаптація темпів розгону/гальмування; перемикання темпів розгону/гальмування; обмеження та калібрування сигналів завдання; перемикання комплектів параметрів.

 

ЗАХИСТ: тепловий захист двигуна та перетворювача за сигналами терморезисторів PTC; захист від перевантажень та перевищення струму в тривалому режимі; механічний захист механізму за допомогою функції пропуску частотних вікон; захист установки за допомогою виявлення неповного навантаження чи перевантаження; захист за допомогою управління множинними несправностями і сигналів аварій, що реконфігуруються.

Безперервність роботи технологічного обладнання забезпечується функцією примусової роботи із забороною аварійної сигналізації, що гарантує збереження необхідних напрямків.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ