Низьковольтні перетворювачі частоти ALTIVAR 12

Перетворювач частоти Altivar 12 призначений для трифазних асинхронних двигунів із живленням від 200 до 240 В та потужністю від 0,18 до 4 кВт. Просте введення в експлуатацію перетворювача Altivar 12 завдяки концепції Plug & Play, компактність, різноманітні вбудовані функції та виконання на платформі адаптовані для його застосування у простих виробничих механізмах та в деяких побутових електронних приладах. Легкість введення в експлуатацію поряд із застосуванням концепції вироба дозволяють запропонувати економічне та надійне рішення розробникам простих компактних машин (OEM) та інтеграторам.

 

ПЕРЕВАГИ: Altivar 12 відразу ж готовий до роботи. Конфігурація здійснюється за допомогою навігаційної ручки або програмного забезпечення SoMove. Конфігурований вихідний файл може бути завантажений навіть до ПЧ, що знаходиться в упаковці, за допомогою функції мультізавантаження. Ви можете повністю сконцентруватися на своїй роботі, оскільки не втрачаєте часу на введення перетворювача в експлуатацію.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: харчова промисловість (фасувальні автомати, вентиляція кухонь, тістомішалки, преси та ін.); засоби малої механізації (мийка автомашин, прості конвеєри і т.д.); медичне обладнання (медичні ліжка, бігові доріжки); механізми з однофазним живленням (деревообробні верстати, механізми для полірування та чищення поверхонь, насоси для басейнів або іригаційних систем, гідромасажні апарати та ін.); інноваційні системи (сонячні батареї і т.д.); заміна двигунів постійного струму, двошвидкісних двигунів, механічних варіаторів швидкості та ін.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ