Електророзподільні щити, шафи, системи Шафа розподільна настінна Spacial CRN

Шафа розподільна настінна Spacial CRN Schneider Electric

Завантажити
документацію

Нова серія настінних сталевих шаф Spacial CRN спеціально призначена для монтажу систем промислової автоматизації, розподільчих та комутаційних апаратів, а також пристроїв захисту. Ця лінійка монтажних шаф створена на основі однієї з найпопулярніших серій – Spacial S3D. Завдяки своїй міцності ці металеві шафи ідеально підходять для експлуатації в приміщеннях, де вони можуть зазнавати зовнішніх механічних впливів.

 

ПЕРЕВАГИ: металева моноблочна шафа (доступно 39 типорозмірів); бічні панелі вигнуті із цільного листа; задня панель кріпиться до бічних панелей з використанням спеціального профілю, що забезпечує пило- та вологонепроникність; зовнішня та внутрішня поверхні шафи покриті текстурованою епоксидно-поліефірною емаллю сірого кольору згідно RAL 7035; ступінь захисту IP66 для однодверних шаф та IK10 для суцільних дверей.

 

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОРПУСУ: чотири отвори для кріплення безпосередньо до стіни; у стандартному виконанні отвору для настінного кріплення закриті пластиковими заглушками, що забезпечують необхідний ступінь захисту; настінний монтаж реалізується за допомогою кронштейнів, що кріпляться зовні (додаткова опція); пряме введення кабелів; вбудована плата кабельного введення, встановлена врівень із задньою панеллю шафи (без ущільнення, для полегшення пророблення отворів); плати кабельного введення із ізоляційного матеріалу з вибивними отворами (додаткова опція); чотири приварені ступінчасті болти 10 мм, полегшують оснащення шафи обладнанням.

 

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ДВЕРІ: моноблочна конструкція зі штампованими (не звареними) металевими дверима; замок під ключ із двома борідками 3 мм. (доступний широкий вибір інших замкових механізмів як додаткова опція); дверне ущільнення із спіненого поліуретану гарантує пило- та вологозахищеність; двері, що легко переважуються, встановлюються на двох або трьох потаємних петлях (кут відкриття 120°); суцільні двері посилені привареними дверними рейками; металеві петлі; приварені болти для заземлення на дверях та корпусі.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ