Електророзподільне обладнання Вимикач-розєднувач InterPact INS/INV

Вимикач-розєднувач InterPact INS/INV Schneider Electric

Завантажити
документацію

InterPact INS/INV – це серія вимикачів-роз'єднувачів, яка є широкою серією пристроїв для управління електричними мережами низької напруги. Це комплексне рішення адаптивне для всіх видів застосування і здатне задовольнити будь-які, навіть найвищі вимоги користувача. Вимикачі-роз'єднувачі низької напруги цієї серії розраховані на струми від 40 до 2500 А та призначені для комутації номінальних струмів у розподільчих електричних мережах та системах електропостачання низької напруги.

 

ПЕРЕВАГИ: номінальна напруга 690; номінальні струми 40-2500 А; категорії AC22A/AC23A, DC22A/DC23A; експлуатація за високих температур (до 60°C); імпульс напруги 8 кВ; доступний монтаж на DIN-рейку/монтажну плату; гарантоване роз'єднання (серія INS)/видимий розрив (серія INV); трьох та чотириполюсне виконання; ізоляція класу "2"; для моделей до 250 А доступна установка поворотної рукоятки; влаштування введення резерву (моноблок); можливість віддаленої індикації (додаткові контакти); загальні додаткові аксесуари та пристрої з автоматичними вимикачами Compact NS та NSX; відповідність сертифікації та стандартам (МЕК 60947-1, -3 та -5.1, VDE 660 та 113, CNOMO).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: електропостачання промислових підприємств, на комерційних та некомерційних об'єктах, у щитах комутації джерел живлення, головних та модульних розподільчих щитах будь-якого призначення, у шафах та щитках автоматики, щитках локального управління секціонування ланцюгів двигунів, верстатів тощо.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ