Високорівнева автоматика, ПЛК Modicon Momentum

Modicon Momentum Schneider Electric

Завантажити
документацію

Modicon Momentum – це спеціально розроблена система управління та розподіленого збору даних із чотирма основними компонентами, які взаємодіють у різних поєднаннях та утворюють універсальні системи/підсистеми управління. Modicon Momentum відрізняються своєю гнучкістю та адаптивністю. Це модульні компоненти, які безперешкодно взаємодіють один з одним і можуть бути налаштовані для керування практично будь-якою системою та розподіленого збору даних.

 

ПЕРЕВАГИ: моноблочні модулі I/O згідно з IP 20 є основою для систем управління Momentum, установки комунікаційних адаптерів (у тому числі додаткових) та процесорів; 30 типів модулів із I/O (аналогові, дискретні, багатофункціональні); експлуатація з одним локальним модулем I/O або в системах з числом модулів до 128, які обслуговують 8192 точок вводу/виводу; вбудований комунікаційний порт розподіленого I/O; Modbus TCP/IP-Ethernet або послідовне з'єднання Modbus RS232 та вбудовані веб-сторінки; додаткові адаптери, які надають можливості мережного з'єднання з процесорами, а також датчика часу та резервного акумулятора; прив'язка до будь-яких модулів I/O, включаючи Modbus TCP/IP, Modbus Plus, FIPIO, INTERBUS, Profibus DP та DeviceNet.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: транспортування матеріалів, керування простим обладнанням, електроенергетика та інфраструктура, RTU, автоматизація будівель.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ