Среднеуровневая автоматика, ПЛК Контроллер Magelis XBT GC

Контроллер Magelis XBT GC Schneider Electric

Завантажити
документацію

Модельний ряд контролерів з людино-машинним інтерфейсом Magelis XBT GC (від 18 до 96 входів/виходів) поєднує в одному виробі функції управління, і людино-машинного інтерфейсу. Це знижує кількість необхідного обладнання, а отже, і експлуатаційні витрати протягом усього терміну служби машини.

 

ПЕРЕВАГИ КОНТРОЛЕРА Magelis XBT GC: компактний дизайн та проста інтеграція; три типи екранів, чотири типи роз'ємів (USB, послідовний порт, CANopen та Ethernet); три варіанти введення/виводу (вбудований, модулі розширення або розподільне введення/виведення з CANopen Telefast); швидкодіючий лічильник 100 КГц та 4 PTO 65КГц; функція дистанційного керування Web Gate (для Ethernet).

 

ПЕРЕВАГИ ТЕРМІНАЛІВ Magelis XBT GT/GK: адаптивності та відкритість; 20 терміналів Magelis XBT GT/GK стають контролерами з ЧМІ; діапазон екранів від монохромних 5,7” до кольорових 15”; клавіатура чи сенсорний дисплей; послідовне підключення, Ethernet та CANopen; додаткові функції (перегляд відео, керування даними, зберігання даних та перегляд журналів, зміна яскравості тощо).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: загальнопромислове призначення для керування будь-яким типом машини.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ