Пускорегулююча апаратура Реле захисту та керування TeSys T

Реле захисту та керування TeSys T Schneider Electric

Завантажити
документацію

TeSys T – це серія багатофункціональних реле захисту та управління електродвигуном, більш того, це ціла система, що включає в себе контролер, що забезпечує основний захист і управління, модуль розширення, що доповнює функції контролера функціями моніторингу та захисту від перепадів напруги, а також термінал контролю оператора LTMCU для зчитування, діагностики та зміни контрольованих параметрів. Також, користувач може підключити до системи TeSys T пакет програмного забезпечення для встановлення налаштувань PowerSuite для простого та інтуїтивного налаштування пускачів двигунів. Серія TeSys T включає комунікаційний інтерфейс для віддаленого контролю та управління двигуном. Будучи повністю відкритою системою, TeSys T сумісний з основними мережевими рішеннями, такими як Ethernet, Modbus, CANopen, DeviceNet, Profibus DP.

 

ПЕРЕВАГИ: удосконалена система захисту та управління електродвигуном; система здатна запобігти будь-якій несправності електродвигуна; здатність своєчасного прогнозування аварійних ситуацій, пов'язаних з роботою електродвигуна, дозволяє системі TeSys T запобігає раптовій зупинці технологічних процесів; обладнання адаптивне до всіх протоколів передачі даних; система є найефективнішим рішенням у заміщенні всіх існуючих реле.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: нафтогазова та гірничодобувна галузі, водоочисні споруди, металургія, целюлозно-паперова галузь, фармацевтика, а також інтеграція в інтелектуальні станції керування електродвигунами для установок такого типу як насосні системи, системи вентиляції та фільтрування, компресори, змішувачі, дробарки та конвеєр.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ