Низькорівнева автоматика, ПЛК Реле ланцюгів керування Zelio Relay

Реле ланцюгів керування Zelio Relay Schneider Electric

Завантажити
документацію

Zelio Relay – це серія електромеханічних реле. Завдяки своєму невеликому розміру реле серії Zelio Relay заощаджують значне місце у шафі управління. Простота монтажу та подальшого обслуговування забезпечується за рахунок наявності механічного та світлодіодного індикаторів стану реле. Доступний широкий вибір кількості груп контактів (до 4) та номіналів напруги управління. Кнопка «Тест» із примусовим утриманням контактів під час тестування та техобслуговування. Модулі захисту зменшення величини комутаційних перенапруг. Необмежений термін служби. Струм комутації до 125 А. Нечутливість до вібрацій. Цілком безшумна комутація, що підходить для застосування в медичних закладах.

 

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay RSB: одна чи дві групи перекидних контактів струми 16-12-8 A; компактні габаритні розміри.

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay RXM: дві, три та чотири групи перекидних контактів на струми 12-10-6 A; розетки зі змішаним або роздільним розташуванням клем.

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay RUM: дві та три групи перекидних контактів на струми 10 A; реле з циліндричними або плоскими контактними штирями (типу Faston); багатофункціональний модуль із витримкою часу.

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay RPM: одна, дві, три та чотири групи перекидних контактів на струми 15 A; призначений для комутації ланцюгів керування з високою силою струму.

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay RPF: дві групи перекидних контактів або дві групи контактів NO на струми 30 A; призначений для комутації ланцюгів керування з високою силою струму.

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay SSRD: один NO контакт на струми від 10 до 40 А; інтегрований теплообмінник; монтаж на DIN-рейку

ПЕРЕВАГИ Zelio Relay SSRP: один NO контакт на струми від 10 до 125 А; прямий монтаж на монтажну плату; теплообмінник (додаткова опція).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: комутація проміжних ланцюгів управління у верстатах та машинах, функція гальванічної розв'язки для датчиків та виконавчих механізмів польового рівня.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ