Компенсація реактивної потужності Регулятор реактивної потужності Varlogic N

Регулятор реактивної потужності Varlogic N Schneider Electric

Завантажити
документацію

Varlogic N – це спеціальна серія регуляторів реактивної потужності чиїм призначенням є вимірювання реактивної потужності, а також управління підключенням та відключенням ступенів пристрою компенсації реактивної потужності для досягнення заданого коефіцієнта потужності. Серія регуляторів Varlogic N поділена на декілька моделей. Varlogic NR6 – забезпечує керування до шести ступенів конденсаторів; NR12 своєю чергою дає можливість управління до дванадцяти щаблів, відповідно. NRC12 – надає користувачеві управління до дванадцяти ступенів, а також виконання ряду інших функцій, наприклад, доступна опція для комунікаційної мережі Modbus.

 

Varlogic N – Досить адаптивна серія пристроїв, яка дозволяє в процесі монтажу встановити обладнання у виріз передньої панелі щита та/або на DIN-рейку 35 мм, що відповідає стандарту EN 50022. Користувач може також довільно чергувати фази.

 

ПЕРЕВАГИ: дисплей, що легко читається; інтуїтивний діалоговий ЧМІ; пряме відображення стану мережі та характеристик щаблів батареї конденсаторів; автоматичне або механічне встановлення параметрів; опція для мережі протоколу зв'язку Modbus RS485 (сумісна з Transparent Ready).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ