Датчики Датчик та реле тиску Nautilus

Датчик та реле тиску Nautilus Schneider Electric

Завантажити
документацію

NAUTILUS – це серія датчиків і реле спеціально розроблена для контролю тиску з контактом, що містить рідину. Це абсолютно універсальне, зручне обладнання, що має неперевершену гнучкість, адаптивність і варіативність модифікацій в експлуатаційному процесі, яке дозволяє користувачеві самостійно налаштувати його виходячи з поставлених завдань. Датчики та реле тиску NAUTILUS призначені для гідравлічної олії, прісної води, морської води, повітря та агресивних рідин від 1 до 600 бар.

 

У даній серії можна виділити пристрої для силових ланцюгів, що являють собою реле з двох або триполюсними силовими контактами, призначених для прямого пуску одного або трифазних двигунів (насоси, компресори), а також пристрої для ланцюгів керування, датчики та реле зі стандартними блок-контактами, призначені для застосування в ланцюгах управління контакторами, реле. Серія NAUTILUS представлена універсальними електронними датчиками тиску для ланцюгів управління, що являють собою електронні реле тиску та розрядження з додатковим аналоговим виходом, а також датчиками тиску для ланцюгів управління з аналоговим виходом.

 

ПЕРЕВАГИ: просте налаштування та регулювання, чотиризначний дисплей, клавіші з тактильним зворотним зв'язком і меню, що розкриваються в обох напрямках (функція запису та збереження піків тиску), пряме зчитування в барах/psi, налаштування параметрів дискретних та аналогових висновків, надійна конструкція (металевий корпус), стійкість до гідроударів та стрибків тиску, проста діагностика та обслуговування, оснащений пристроєм для перевірки стану датчика.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: контроль, моніторинг тиску формувальних пресів, машин для лиття (під тиском), шліфувальних верстатів, обробних центрів та ін..


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ