Датчики Індуктивний датчик Osiprox

Індуктивний датчик Osiprox Schneider Electric

Завантажити
документацію

OSIPROX – це серія індуктивних датчиків спеціально розроблена для безконтактного виявлення металевих предметів. Принцип дії датчиків заснований на використанні генератора, котушка індуктивності якого під дією напруги живлення створює змінне магнітне поле. При попаданні предмета, що виявляється, в зону чутливості безконтактного датчика, відбувається зниження добротності коливального контуру і амплітуди коливань, що викликає спрацьовування тригера і зміна стану виходу датчика. Використання індуктивних датчиків в автоматичних лініях найбільш доцільно, оскільки вони спрацьовують тільки на металеві об'єкти і не чутливі до інших матеріалів. Ця особливість збільшує їх захищеність від перешкод (наприклад, введення в зону чутливості вимикача рук оператора, емульсії, води, мастила тощо не призведе до помилкового спрацьовування). Серія індуктивних датчиків представлена кількома групами:

 

Датчики УНІВЕРСАЛЬНОЇ серії оснащені можливістю вибору способу монтажу (прихованого і монтажу, що виступає в метал, а також прихованого монтажу з металевим заднім фоном). Застосування універсальної серії індуктивних датчиків дозволяє успішно вирішити завдання підбору датчика з відповідним ситуацією способом монтажу в металеву поверхню, типу виходу PNP/NPN, а також у будь-який момент здійснити налаштування датчика для виявлення предмета в заданому положенні.

 

Датчики ОПТИМАЛЬНОЇ серії відрізняються строго заданими можливостями роботи і тільки в певних умовах монтажу (прихованого або монтажу, що виступає в метал, або прихованого монтажу з металевим заднім фоном). Застосування серії оптимальних індуктивних датчиків забезпечує економічність рішення виявлення, відповідно до якої кожен із продуктів може бути використаний для роботи тільки в заданих умовах монтажу.

Датчики серії ДОДАТКИ у свою чергу, призначені для вирішення вузькоспеціалізованих завдань (вибіркове виявлення об'єктів з кольорових або чорних металів, для контролю швидкості обертання, для зварювальних робіт). Застосування даної серії спеціалізованих індуктивних датчиків забезпечує вирішення складних та вузькоспеціалізованих завдань у будь-якому технологічному процесі.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ