Сервоприводи та серводвигуни Сервопривод Lexium 32

Сервопривод Lexium 32 Schneider Electric

Завантажити
документацію

Lexium 32 – це серія сервоприводів, що включає три моделі сервоперетворювачів, які можуть бути підключені до двох типів серводвигунів, що дозволяє досягти оптимального рішення для механізмів, що вимагають поліпшених технічних характеристик, потужності і простоти експлуатації сервоприводу. Lexium 32 пропонується у діапазоні потужностей від 0,15 до 7 кВт. Цей сервопривід розроблений для реалізації простого алгоритму роботи з механізмом протягом усього терміну служби. Устаткування оснащене програмним забезпеченням SoMove, а також є можливість встановлення сервоприводів впритул один до одного. Кольорове кодування роз'ємів для встановлення додаткового обладнання, легкий доступ до роз'ємів на передній панелі та у верхній частині сервоприводу, це робить установку, конфігурування та обслуговування набагато простіше. Ремонт обладнання та його технічне обслуговування також стали швидшими та дешевшими завдяки новим способам збереження інформації при заміні елементів приводу на резервні. Технічні характеристики Lexium 32 покращено завдяки оптимізації керування двигуном: зменшення вібрації з автоматичним розрахунком параметрів, блок контролю швидкості, додатковий смуговий режекторний фільтр. Така оптимізація підвищує продуктивність механізму.

 

Компактні розміри сервоприводів та серводвигунів забезпечують високу потужність за мінімальних розмірів, дозволяючи зменшити габарити механізму та його вартість. Карти стандартних протоколів зв'язку та інтерфейсні карти датчиків дозволяють інтегрувати Lexium 32 в більшість розроблених систем управління. Вбудована функція безпеки та можливість використання додаткових карток безпеки зменшують час розробки та дозволяють відповідати всім міжнародним вимогам та стандартам безпеки.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: друкована справа (нарізка, керування позиціонуванням тощо); пакувальні механізми (різання по довжині, дискові ножі, розлив, закупорювання, маркування тощо); текстильна промисловість (намотка, прядіння, ткацтво, вишивання тощо); транспортування (подача, укладання на піддони, складування, перебирання тощо); вантажопідйомне обладнання (крани, лебідки тощо); фіксація, операції різання «на льоту» (різання летючими ножицями), друк, маркування тощо.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ