Среднеуровневая автоматика, ПЛК ПЛК Modicon M258

ПЛК Modicon M258 Schneider Electric

Завантажити
документацію

Програмовані логічні контролери Modicon M258 – це серія компактних контролерів, що повністю розширюються (від 42 до 2400 входів/виходів, Modbus, CANopen, Ethernet), спеціально розроблених для OEM виробників. Modicon M258 з високою ефективністю виконує функції регулювання швидкості, рахунку, управління координатними переміщеннями та обміну даними. Новий контролер розроблявся з метою задоволення вимог ринку з погляду простоти монтажу та можливості подальшого розвитку та розширення. Високопродуктивність, відкритість та гнучкість обладнання досягається за рахунок потужного процесора (22нс/інстр.), вбудованих комунікаційних портів, таких як Ethernet і провідний CANopen, а також вбудованих розширених функцій, таких як реєстрація даних, Web-сервер та FTP-сервер.

 

ПЕРЕВАГИ: скорочений час розробки машини; програмне забезпечення SoMachine; максимально збільшена кількість операцій; скорочення експлуатаційних витрат; діагностика на основі прозорого та віддаленого контролю; компактний дизайн; незалежні осі (до 16 осей); дискретні входи/виходи (до 2400); аналогові входи/виходи (роздільна здатність 12 або 16 біт); швидкодіючий лічильник; виходи з миттєвою обробкою; обробка за подією; сумісний із перетворювачами частоти, сервоприводами (до 16, але в середньому 8); ЧМІ (графічні панелі); вбудований Ethernet.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: загальнопромислове призначення для керування машинами, обладнання для подачі та транспортування, пакувальне обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ