Датчики Датчик фотоелектричний Osiris

Датчик фотоелектричний Osiris Schneider Electric

Завантажити
документацію

Фотоелектричні датчики OSIRIS – це серія датчиків, призначених для безконтактного підрахунку, виявлення, позиціонування та інших завдань автоматичного керування. Система виявлення складається з двох функціонально закінчених вузлів: джерела оптичного випромінювання та приймача даного випромінювання. Джерело оптичного випромінювання/передавач і приймач можуть бути присутніми в одному або різних корпусах. Фотовиявлення відбувається при попаданні відстежуваного об'єкта в світлодіодом, що випромінюється, потік світла, впливаючи, таким чином, на інтенсивність світлового променя, що потрапляє на приймач датчика. Якщо інтенсивність світла знижується до заданого порога, вихідний контакт датчика змінює свій стан. Серія фотоелектричних датчиків представлена кількома групами:

 

Датчики УНІВЕРСАЛЬНОЇ серії оснащені можливістю налаштування на будь-який режим роботи (віддзеркалення та розсіювання, і наскрізний промінь). Застосування універсальних фотодатчиків дозволяє вирішити завдання підбору датчика з потрібним принципом виявлення типу виходу PNP/NPN, а також в будь-який момент здійснити налаштування датчика для виявлення предмета в строго заданому положенні.

 

Датчики ОПТИМАЛЬНОЇ серії оснащені заданими можливостями роботи тільки на певному режимі (віддзеркалення або розсіювання, або наскрізний промінь). Застосування серії оптимальних фотодатчиків дозволяє забезпечити економічність рішення виявлення, відповідно до якої кожен із продуктів може бути застосований для роботи лише в одному режимі виявлення.

 

Датчики серії ДОДАТКИ у свою чергу призначені для вирішення вузькоспеціалізованих завдань (виявлення міток, для харчової промисловості, для збирання, для відстеження рівня каламутних розчинів). Застосування цієї серії спеціалізованих фотодатчиків забезпечує вирішення складних та спеціалізованих завдань у будь-якому технологічному процесі.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ