Пристрої управління та сигналізації Кнопки та світлосигнальна арматура HARMONY серія ХВ4

Кнопки та світлосигнальна арматура HARMONY серія ХВ4 Schneider Electric

Завантажити
документацію

HARMONY XB4 – це серія кнопок та світлосигнальної арматури з металевою (хромованою) основою призначена для настановного Ø 22 мм. Кнопки з пружинним поверненням, підсвічуванням, грибоподібні кнопки аварійного зупинки (фіксація в натиснутому положенні), перемикачі та вбудовані блоки підсвічування (лампи розжарювання / світлодіодні / неонові) все це представлено в лінійці продукції серії HARMONY XB4, яка відповідає стандартам МЕ маркуванням CE.

 

ПЕРЕВАГИ: простота установки, адаптивність та надійність (система фіксації – головка та корпус із затискачем, що закріплюються одним гвинтом); пило- та вологоізоляція IP 65, NEMA 4; електричний контакт із малим навантаженням; варіативність підключення (гвинтовий затискач / друкована плата / втичні контакти Faston / пружинні затискачі); комплектні вироби для самостійного складання з використанням окремих комплектуючих та типового приладдя.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: виробництво обладнання для автомобілебудівної, текстильної та лісозаготівельної галузей, виробництво електророзподільного обладнання та щитів, громадські споруди, будинки та аеропорти.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ