Низькорівнева автоматика, ПЛК Модульне реле вимірювання Zelio Control

Модульне реле вимірювання Zelio Control Schneider Electric

Завантажити
документацію

Zelio Control – це спеціально розроблена серія модульних реле вимірювання та контролю параметрів мережі живлення (фаз, напруги, струму, частоти) для захисту двигунів та іншого обладнання або для контролю фізичних змінних, таких як рівень, швидкість і температура. Просте та точне регулювання дозволяє користувачеві швидко та легко налаштувати обладнання. Ці реле можуть задовольнити потреби користувача в моніторингу параметрів обладнання.

 

ПЕРЕВАГИ: контроль чергування, обриву або асиметрії фаз; моніторинг підвищеної та зниженої напруги мережі змінного та постійного струму; контроль перевантаження по струму (змінний та постійний струм); контроль коливання частоти живлення мережі змінного струму; контроль рівня рідини з функцією наповнення та зливу рідини з резервуару; контроль та захист насоса від обриву фаз, сухого ходу та перевантаження; виявлення неправильної ритмічності процесу; призначені для контролю та вимірювання температури в машинних відділеннях ліфтів; призначені для регулювання температури в технологічних процесах (нагрівання, охолодження або нагрівання/охолодження).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: контроль та моніторинг роботи насосів, контроль процесів дозування та змішування рідини або сипких матеріалів, контроль параметрів мережі змінного та постійного струму, регулювання температури технологічного процесу.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ