Високорівнева автоматика, ПЛК ПЛК Modicon M340

ПЛК Modicon M340 Schneider Electric

Завантажити
документацію

Modicon M340 – це серія програмованих логічних контролерів, що відрізняються компактним дизайном і малими габаритними розмірами, демонструють чудову адаптивність, гнучкість і широкий спектр функціональних можливостей ПЛК високого рівня. Як основа обладнання користувача контролер schneider M340 забезпечує просте з'єднання з іншими пристроями даного виробника. У свою чергу, інструментальне програмне середовище Unity дозволяє полегшити, а головне скоротити час розробки додатків.

 

ПЕРЕВАГИ: широкофункціональний ЦПУ; 7 Kінстр/мс; гарантований час відгуку; багатозадачна система; USB порт програмування, підключення HMI; два додаткові порти: Ethernet, CANopen, Modbus; пам'ять: для програмного коду (до 70 кінстр), для резервного копіювання (Flash-пам'ять), для зберігання файлів (до 16 Мб, доступ по FTP); швидкісні рахункові модулі; бібліотека PLC Open; модуль послідовностей вихідних імпульсів (PTO); вбудована бібліотека контролю за процесами.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: машини та верстати для пакувальної та текстильної промисловості, підйомне/транспортне та навантажувальне/розвантажувальне обладнання, різноманітні виробничі процеси.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ