Пускорегулююча апаратура Пусковий пристрій TeSys U

Пусковий пристрій TeSys U Schneider Electric

Завантажити
документацію

TeSys U – ця серія пускових пристроїв є бездротовою збірною системою. Вона нагадує конструктор, з якого за лічені секунди без проводів та додаткового інструменту можна зібрати пусковий пристрій необхідної конфігурації. TeSys U складається з двох блоків, а саме – силового блоку та блоку управління, але в разі потреби можуть бути додані різні функціональні блоки, за допомогою яких можна вирішувати складніші технічні завдання. Дані пускові пристрої забезпечують захист при тепловому та струмовому навантаженні, короткому замиканні, пропаданні фази та асиметрії фаз. За наявності додаткових блоків можливе забезпечення функцій, таких як попередня аварійна сигналізація теплового навантаження, сигналізація теплового навантаження та ручне скидання, сигналізація теплового навантаження та автоматичне або дистанційне скидання, аналогова індикація навантаження двигуна. Якщо до системи додати модулі зв'язку, такі як Modbus, CANopen, Profibus DP та інші, користувачу стають доступними функції індикації статусу пускача («готовий до включення», режим роботи, спрацювання захисту), режим повернення (скидання), аварійна сигналізація, дистанційне скидання за допомогою каналу зв'язку, індикація типу спрацьовування, дистанційне програмування та моніторинг усіх функцій. Також, за бажанням користувача, можливо доповнити обладнання обмежувачем струму, який кріпиться безпосередньо до силового блоку зверху і збільшує здатність відключення до 130 кА при напрузі 400 В. Додатковий клемник, у свою чергу, дозволяє здійснювати швидке складання та монтаж реверсивного модуля без використання проводів.

 

ПЕРЕВАГИ: простий та компактний дизайн; унікальна система захисту, управління та контролю роботи електродвигунів, що не має аналогів у світі; ширина, що не перевищує 45 мм (включаючи реверсивні пускачі); модульність конструкції; розширений діапазон напруги ланцюга керування; вбудований механічний індикатор сигналізації аварійних ситуацій; розширений діапазон струмових установок (блоки управління мають чотириразовий діапазон струмових установок); котушки управління зі зниженим струмом споживання; можливість інтеграції до систем автоматизації (AS - Interface, Modbus, CANopen, Advantys STB, Profibus DP, Ethernet).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: TeSys U – це ідеальне рішення для застосування в промислових галузях, де виникла необхідність децентралізації пускача електродвигуна в верстаті або робочому процесі, це незамінне рішення в системах з великою кількістю двигунів.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ