Низьковольтні перетворювачі частоти ALTIVAR 310

Altivar 310 – це серія перетворювачів частоти Altivar Easy 310 / ATV310 основним призначенням яких є керування трифазними асинхронними двигунами з діапазоном напруги від 380 В до 460 В, а також потужністю від 0,37 до 11 кВт.

 

Компактні габаритні розміри, міцність конструкції, просте встановлення та легке введення в експлуатацію, засноване на принципах Plug & Play, інтегровані прикладні функції та макроконфігурації є відмінними рисами цього обладнання та забезпечують надійну роботу як у промислових установках, так і в обладнанні для широкого кола застосувань.

 

Сучасна концепція Altivar Easy 310 дає користувачеві надійне та економічне рішення для виготовлення комплектного обладнання. Розробка перетворювача частоти ATV310 виконана з використанням лише якісних комплектуючих, а реалізовані технічні рішення гарантують тривалий термін експлуатації.

 

ПЕРЕВАГИ: живлення від 380 до 480 (3 фази); ступінь захисту ІР 20; діапазон регулювання від 05 до 400 Гц; гальмівний момент понад 80% без гальмівних резисторів; перевантажувальний момент від 150 до 170% номінального моменту двигуна, залежно від типорозміру частотника; вбудований протокол зв'язку Modbus.

 

ПРИКЛАДНІ ФУНКЦІЇ: пропуск частотних вікон; задані швидкості; ПІД-регулятор; профіль кривих розгону та гальмування (S-подібна, U-подібна крива, перемикання темпів); покрокова робота; швидше-повільніше навколо завдання; зупинка на вибігу, швидка зупинка; автоматичне підхоплення на ходу з пошуком швидкості.

 

УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ: перемикання каналів управління (роздільне/спільне); вибір каналу завдання; заборона реверсу; локальне форсування; збереження та відновлення конфігурації.

 

ФУНКЦІЇ ЗАХИСТУ ТА ДІАГНОСТИКИ: визначення недовантаження та перевантаження процесу; обмеження доступу до панелі за допомогою пароля; призначення дискретних та аналогових входів/виходів; конфігурація відображення; можливість контролю стану дискретних входів панелі перетворювача частоти; відображення основних параметрів (наявність живлення, тривалість процесу тощо); перегляд останніх чотирьох неполадок, журнал помилок.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ