Низьковольтні перетворювачі частоти ALTIVAR 312

Перетворювач частоти Altivar 312 відрізняється надійністю та компактністю, простотою введення в експлуатацію. Вбудовані функції адаптовані для його застосування у простих виробничих механізмах. Легкість введення в експлуатацію та сучасна концепція виробу дозволяють запропонувати економічне та надійне рішення розробникам простих компактних машин (OEM) та інтеграторам. Перетворювач Altivar 312 легко вбудовується в більшість систем автоматизації завдяки додатковим комунікаційним картам. Перетворювач частоти здатний забезпечити користувача широкими можливостями завантаження, редагування та збереження конфігурацій приводу з використанням різних інструментальних засобів, таких як програмне забезпечення з введення в експлуатацію SoMove, SoMove для використання мобільних телефонів, дистанційні термінали, а також пристрої конфігурування - завантажувач та мультизавантажувач; адаптованість до комунікаційних мереж та шин шляхом простої заміни карти входів-виходів управління ПЧ на одну з комунікаційних карт; інтерфейс користувача, аналогічний інтерфейсу ПЧ Altivar 12, що полегшує введення в експлуатацію і прискорює адаптованість до різних застосувань.

 

ПЕРЕВАГИ: надійність та універсальність; зросла комунікабельність: CANopen Daisy Chain, DeviceNet, Profibus DP; спрощений інтерфейс: налаштування за допомогою мобільного телефону (Bluetooth); інтуїтивна навігація по меню; керування приводом з терміналу перетворювача; численні прикладні функції; оптимізація характеристик приводу за допомогою автопідстроювання; вбудовані фільтри ЕМС; надійність у будь-яких умовах.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: перетворювач Altivar 312 має у своєму розпорядженні функції, що підходять для найбільш частих застосувань, зокрема: транспортувальне обладнання (невеликі конвеєри, електроталі і т.д.); фасувально-пакувальне обладнання; спеціальні механізми (мішалки, змішувачі, текстильні машини тощо); насоси, компресори та вентилятори.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ