Датчики Датчик ємнісний Osiprox

Датчик ємнісний Osiprox Schneider Electric

Завантажити
документацію

OSIPROX – це серія ємнісних датчиків положення об'єкта, що є одним із найпопулярніших типів безконтактних кінцевих датчиків. Безконтактні ємнісні датчики мають певні переваги в порівнянні з індуктивними сенсорами, оскільки можуть бути налаштовані на спрацювання на об'єкти, виготовлені з різних матеріалів. Більше того, колір об'єкта також не впливає на відстань спрацьовування.

Ємнісні безконтактні датчики OSIPROX можуть бути налаштовані відповідно до індивідуальних вимог користувача, що дозволяє налаштовувати діапазон спрацьовування ємнісного сенсора залежно від вимог та складності завдання, а також умов експлуатації. Цей тип датчиків чудово підходить для детектування рівня пластикових гранул.

Ємнісні датчики OSIPROX оснащені уніфікованим виконанням, що дозволяє безпроблемно замінювати ними індуктивні у разі виникнення такої необхідності.

 

ПЕРЕВАГИ: варіативність установки; виявлення об'єктів з діелектричних та провідних матеріалів; відстань спрацьовування від 2 до 20 мм; варіативність виконання корпусу (пластик/метал, циліндричний/прямокутний); температура експлуатації обладнання від -25 до +50 ° C; функція на виході PNP/NPN, NO/NC; доступні опціонні роз'єми, кабелі, додаткові аксесуари.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: целюлозно-паперова, хімічна, деревообробна та харчова галузі промисловості.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ