Пристрої управління та сигналізації Кулачкові перемикачі HARMONY серія К

Кулачкові перемикачі HARMONY серія К Schneider Electric

Завантажити
документацію

Серія кулачкових перемикачів K1/K2 розрахована для навантаження 12 і 20 A – це лінійка універсальних модульних виробів для керування в промисловій сфері та будівельній галузі. Ця серія включає: перемикачі; покрокові перемикачі з положеннями від двох до п'яти; перемикачі-інверсори з полюсами від одного до чотирьох; перемикачі амперметрів та вольтметрів; перемикачі з можливістю блокування; кріплення у кількох точках або кріплення через Ø 22 мм; опорна панель: 45х45 мм. Вироби доступні у двох виконаннях - пластик та метал.

Кулачкові перемикачі Schneider серії K10 у свою чергу розраховані для навантаження 10 A. Невеликі габаритні розміри, простота установки (Ø 16 і 22 мм) та функції перемикання роблять цю серію ідеальною для управління технологічними процесами.

Серія K30 - K150 для навантаження в 32 - 150 A розроблена для керування простим обладнанням і оснащена функціями перемикання та пуску.

 

ПЕРЕВАГИ: три адаптовані лінійки кулачкових перемикачів серії К – це проста установка, висока надійність та адаптивність. Кулачкові перемикачі Шнайдер кріпляться різними способами, повний набір комплектуючих (корпусу, головки лінійки HARMONY та ін.) для самостійного збирання та монтажу.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: компонування панелей та консолей оператора в будівельній та різних промислових галузях, а також управління у широкому діапазоні - від простого обладнання до комплексу технологічних процесів.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ