Компенсація реактивної потужності Низковольтный конденсатор Varplus² (N/A)

Низковольтный конденсатор Varplus² (N/A) Schneider Electric

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

 

Varplus² — це спеціально розроблена серія модульних конденсаторів низьковольтних, основним призначенням яких є створення конденсаторних батарей з метою компенсації коефіцієнта потужності в мережах низької напруги. За рахунок різних компоновок конденсатори цього типу дозволяють охопити весь необхідний діапазон номінальних потужностей, що залежать від напруги, частоти та рівня гармонійних перешкод у мережі. Varplus² розраховані для роботи з частотою мережі 50 або 60 Гц і мережевою напругою від 230 В до 690 В. Номінальна реактивна потужність конденсатора становить від 2,5 до 20 квар. Користувачеві доступна можливість з'єднання із захисним дроселем, частота налаштування якого – 2,7 (135 Гц), 3,8 (190 Гц), 4,3 (215 Гц). Більше того, це обладнання повністю відповідає стандартам МЕК 60831 1/2, CSA 22-2 N°190, UL 810.

 

ПЕРЕВАГИ: один типорозмір конденсаторів всього діапазону потужностей; монтаж у будь-якому положенні (вертикально/горизонтально); можливість підключення кабелю до конденсатора з будь-якої сторони; експлуатаційний ресурс обладнання до 130000 годин (15 років); вбудована система захисту від навантаження та струмів короткого замикання.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: забезпечення економії електроенергії; підвищення коефіцієнта потужності і якості електроенергії, що подається; вбудовані обмеження забруднення мережі перешкодами.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ