Пристрої управління та сигналізації Кнопки та світлосигнальна арматура HARMONY XB6

Кнопки та світлосигнальна арматура HARMONY XB6 Schneider Electric

Завантажити
документацію

HARMONY XB6 – це серія кнопок, перемикачів та світлосигнальної арматури з пластиковою основою для настановного Ø 16 мм. Компактність виробу та його повна укомплектованість для самостійного складання роблять лінійку цієї серії незамінною в умовах експлуатації з обмеженою площею поверхні. І що важливо, HARMONY XB6 сертифікований згідно CE, UL, CSA, CCC.

 

ПЕРЕВАГИ: простота установки, адаптивність, компактний дизайн та його варіативність (головки круглої, квадратної або прямокутної форми); контактні з'єднання пайкою (сумісні з роз'ємом Faston для функцій замикання контакту) або висновки для монтажу на друкованій платі; ступінь захисту IP 65, що забезпечує експлуатацію за будь-яких умов. HARMONY XB6 оснащений функціями замикання контакту (кнопки з пружинним поверненням, селекторні та клавішні перемикачі з двома/трьома положеннями, грибоподібні кнопки і кнопки аварійного зупинки), функціями світлової сигналізації (лампи розжарювання / неонові / світлодіодні LED Protected) » (кнопки з підсвічуванням/фіксацією/поверненням та селекторні перемикачі з підсвічуванням).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: невеликі верстати, локальні та віддалені пульти керування, пульти керування у приміщеннях охоронних систем та сигналізації, лабораторії та медичні прилади, а також невелике електронне обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ