Среднеуровневая автоматика, ПЛК ПЛК Modicon M238 (N/A)

ПЛК Modicon M238 (N/A) Schneider Electric

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ MODICON M241

 

Програмовані логічні контролери серії Modicon M238 – являють собою універсальні малогабаритні пристрої. Доступні чотири моделі контролера schneider m238, що відрізняються типами вбудованих інтерфейсів зв'язку та напругою живлення. Це обладнання, здатне оптимізувати архітектуру вашого промислового обладнання, що також надає оптимальне співвідношення продуктивності та вартості з набором вбудованих розширених функцій, призначених для відстеження осі (швидкий лічильник, вихід для групи імпульсів PTO, функціональні блоки додатків). Вбудований провідний CANopen дозволяє створювати прості та адаптивні архітектури. Просте конфігурування згідно з виробничими потребами забезпечується за рахунок економічних дискретних та аналогових модулів розширення входів/виходів, а також модулів високошвидкісних лічильників.

 

ПЕРЕВАГИ: вісім входів для швидкодіючих лічильників до 100 кГц; чотири виходи PTO/ШИМ (тільки на моделях з живленням 24 В постійного струму); швидкодіючі виходи з миттєвою обробкою; 1 або 2 послідовні порти RS232/RS485 для підключення ЧМІ або інших периферійних пристроїв; знімні клемні блоки; вбудований USB порт для програмування; програмне забезпечення SoMachine із бібліотекою готових до використання функціональних бібліотек для систем автоматизації.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: Modicon M238 ідеально підходять для використання спільно з приводами з регульованою частотою обертання Altivar, сервоприводами Lexium та терміналами оператора Magelis у вертикальних пакувальних та фасувальних машинах, роторних або лінійних машинах, машинах для етикеток, конвеєрному та іншому обладнанні.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ