Сервоприводи та серводвигуни Сервопривод Lexium 05

Сервопривод Lexium 05 Schneider Electric

Завантажити
документацію

Lexium 05 – серія сервоприводів, яка включає функції і компоненти, які зазвичай є зовнішніми і не входять до складу подібних пристроїв, що забезпечує компактність і полегшує інтеграцію сервоперетворювача в шафи управління або в машини. Сервоприводи серії Lexium 05 у поєднанні з серводвигунами BSH складають компактну та динамічну систему, призначену для машин з широким діапазоном потужностей та напруг живлення (від 0,6 до 6 кВт). Lexium 05 комплектується планетарними редукторами GBX. Дані редуктори характеризуються зручністю монтажу, не вимагають повторного мастила протягом усього терміну служби та пропонуються з дванадцятьма варіантами передавального числа (від 3:1 до 40:1). Редуктори GBX відрізняються економічністю та застосовуються там, де не потрібний дуже обмежений хід. Сервоприводи серії Lexium 05 відповідають усім міжнародним вимогам та стандартам.

Завдяки фільтрам, які враховують вимоги ЕМС рівня А (пригнічують наведені та випромінювані перешкоди), полегшено встановлення машин і при цьому рішення залишаються дуже економічними. Слід зазначити, що ці фільтри поставляються на замовлення та встановлюються замовником.

Сервопривід Lexium 05 включається до системи безпеки електроустановки. Він оснащений захисною функцією "Power Removal" (блокування перетворювача), що запобігає помилковому запуску двигуна. У своєму стандартному виконанні обладнання забезпечене гальмівним опором, що позбавляє необхідності використання зовнішнього гальмівного опору для більшості видів застосування. А завдяки новій технології виготовлення магнітної системи, заснованої на використанні явно виражених полюсів, серводвигуни BSH характеризуються компактністю та підвищеною питомою потужністю. Низька інерція ротора та мінімальний ефект витіснення струму в роторі дозволяють задовольняти вимоги точності та динамічності.

 

ПЕРЕВАГИ: Комбінуючи найнеобхідніші функції управління рухом з інтерфейсами управління та завдання, Lexium 05 задовольняє вимогам простих, надійних та рентабельних машин.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: позиціонування «крапка-крапка»; режими контролю швидкості та/або моменту; електронний редуктор; режим ручного завдання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ