Низькорівнева автоматика, ПЛК Компактний термінал Magelis XBT N/R/RT

Компактний термінал Magelis XBT N/R/RT Schneider Electric

Завантажити
документацію

Magelis XBT N/R/RT – це серія простих терміналів нового покоління, що забезпечують виведення текстових повідомлень або напівграфічних зображень, а також надають функції діагностики, управління і налаштувань пристроїв системи управління. Термінали Magelis XBT N/R/RT дуже зручні і прості у використанні, мають значно зменшений розмір. А з новим терміналом Magelis XBT RT користувач зможе оцінити переваги сенсорного екрана та псевдографічного дисплея.

 

Magelis XBT N/RT – компактні термінали з широкими можливостями відображення текстових повідомлень та діагностики, налаштування та керування обладнанням. Крім того, компактні термінали Magelis XBT N та RT можуть відображати невеликі графічні елементи. Набір різних клавіш дозволяє вносити зміни значень змінних, подання команди керованому механізму; переміщення сторінками додатка. Термінали XBT RT більшою мірою призначені для модифікації змінних, керування обладнанням та навігації за додатком, також можна використовувати сенсорний екран.

 

Magelis XBT R – це останнє покоління компактних терміналів з алфавітно-цифровим дисплеєм дозволяє оптимізувати інтерфейсні рішення для простих машин та установок у промислових, будівельних та інфраструктурних програмах. Завдяки ергономічному та компактному виконанню, пристрої цієї серії поєднують у собі малі габаритні розміри та відмінну функціональність (до 20 функціональних клавіш). Матричний дисплей на чотири рядки тексту відображає повідомлення так, що їх легко прочитати. Термінал XBT R може підключатися через інтерфейс Modbus або Uni-Telway до всіх контролерів сімейства Modicon (Twido, TSX Micro, Premium, Momentum і Quantum), а також до перетворювачів частоти Altivar та пускачів TeSys моделі U. Його легко встановити, оскільки для цього він не потребує спеціальних інструментів. Крім того, програмне забезпечення полегшує конфігурування терміналу, що дозволяє легко інтегрувати його в складні архітектури для виконання дистанційних функцій у максимальній близькості до машини або установки.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ