Датчики Датчик ультразвуковий Osisonic

Датчик ультразвуковий Osisonic Schneider Electric

Завантажити
документацію

Ультразвукові датчики OSISONIC – це серія датчиків, оснащених функцією автоматичного налаштування на відповідний, відповідно до потреб користувача, режим роботи та зону наближення для безконтактного виявлення будь-яких об'єктів з будь-яких матеріалів. Принцип роботи датчиків цієї серії полягає у вимірі часу, що минув з поширення ультразвукової хвилі до повернення відбитого сигналу. Ультразвукові датчики OSISONIC здатні визначати положення об'єктів незалежно від їх матеріалу (метал, пластмаса, дерево тощо), стану (тверде, рідке), кольору та ступеня прозорості.

 

ПЕРЕВАГИ: налаштування відстані спрацьовування (від 6 мм до 8 м); варіативність виконання корпусу (пластиковий або металевий, циліндричний або прямокутний, мініатюрний, плоский, з кріпленням, що дозволяє забезпечити простоту монтажу та легку інтеграцію до робочої установки); діапазон робочих температур від -20 до +60 ° С; ступінь захисту IP67; висока стійкість до дії хімічних реагентів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: верстатні агрегати, насосне та пакувальне обладнання, конвеєрні системи в автомобільній, паперовій та харчовій промисловості.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ