Електророзподільні щити, шафи, системи Корпус розподільного щита Kaedra / Mini Kaedra

Корпус розподільного щита Kaedra / Mini Kaedra Schneider Electric

Завантажити
документацію

Kaedra і Mini Kaedra – це серія корпусів щитів та атмосферостійких шаф, які здатні забезпечити найкраще рішення для створення завершених систем з високими вимогами та поєднують у собі три найважливіші функції, такі як розподіл, подача електроенергії та керування електричною установкою. Ці шафи забезпечують природну сумісність та цілісність системи. Атмосферостійкі шафи та щити модельного ряду Kaedra та Mini Kaedra не тільки адаптивні до будь-яких систем, це також є відмінним рішенням, яке здатне значно скоротити тимчасові та фінансові витрати користувача.

 

ПЕРЕВАГИ: відповідність стандартам IP65 та IK09; керування модульними пристроями та їх захист (від 5 до 72); доступний інтерфейс користувача; гнучкість, адаптивність та універсальність; широкий діапазон можливостей з'єднання пристроїв; простота монтажу всіх типів пристроїв (вертикальне/горизонтальне з'єднання); атмосферостійкість; модульне та немодульне комутаційне обладнання; промислові роз'єми/кнопки.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: розподіл електроенергії поза приміщенням або в жорстких експлуатаційних умовах (пил, підвищена вологість, висока температура).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ