Среднеуровневая автоматика, ПЛК Контроллер перемещения Modicon LMC058

Контроллер перемещения Modicon LMC058 Schneider Electric

Завантажити
документацію

Modicon LMC058 – це серія контролерів переміщення, призначених для виробників машинного обладнання (OEM). Дані контролери мають компактний дизайн і малі габаритні розміри, а також можливості для розширення і дозволяють створювати ефективні рішення щодо керування переміщенням з використанням синхронізованих осей, керування швидкістю, швидкодіючих лічильників та комунікаційних мереж. Ці пристрої повністю задовольняють вимогам ринку щодо простоти установки і адаптивності.

 

ПЕРЕВАГИ У СКОРОЧЕННІ ПЕРІОДУ РОЗРОБКИ МАШИНИ: однакове програмне забезпечення для ПЛК та контролера переміщення; прикладні функціональні блоки докладання для розв'язання складних завдань; бібліотека функцій переміщення для програмування, введення в дію та діагностики.

 

ПЕРЕВАГИ У СКОРОЧЕННІ ЗАЙМАЄМОГО ПРОСТОРУ / ВАРТІСТИ / ЧАСІ МОНТАЖУ / ОБСЛУГОВУВАННЯ: єдиний апарат для управління переміщенням та для логічної обробки; численні вбудовані функції та комунікаційні порти дозволяють скоротити час на підключення польових шин (CANopen та CANmotion); зручна діагностика завдяки прозорості та віддаленому доступу.

 

ПЕРЕВАГИ У ПІДВИЩЕННІ ПРОДУКТИВНОСТІ: синхронізовані осі (до 8 осей); високопродуктивність (синхронізація 4 осей за 2 мс); дискретне введення/виведення (до 2400 входів/виходів); аналогове введення/виведення (роздільність 12 або 16 біт); розширені функції (провідні енкодери Master/slaves, віртуальні осі, вхід захоплення/рефлексні виходи; сумісний із перетворювачами частоти, сервоприводами; ЧМІ (графічні панелі); з'єднання Ethernet.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: загальнопромислове призначення для керування машинами, конвеєрне та пакувальне обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ