Електророзподільні щити, шафи, системи Шафа розподільна настінна Spacial S3D

Шафа розподільна настінна Spacial S3D Schneider Electric

Завантажити
документацію

Серія настінних розподільних шаф Spacial S3D – це універсальне рішення із спеціалізованими аксесуарами залежно від виду застосування. Доступна послуга виконання замовлення, тобто виконання за специфікацією замовника на базі стандартного виробу або індивідуальне виконання за спеціальними технічними умовами. Spacial S3D гарантує ступінь захисту IP66 для шаф з одними дверима та IP55 для шаф з подвійними дверима. Двері легко знімаються і навішуються для відкривання в інший бік, рамка подвійної товщини (20 мм) забезпечує чудову жорсткість (кут відкриття на 120 °, дві та/або три потаємні петлі). Також є три точки замикання для шаф висотою від 600 мм і управління тягою з однієї точки. Проста перестановка тяги для роботи у зворотному напрямку. Максимальне навантаження складає 50 кг/м2. Шафи у своєму стандартному виконанні мають поліефірне покриття кольору RAL 7035, але також можуть поставлятися на замовлення і в інших колірних рішеннях, з попередньо змонтованими аксесуарами, з підготовленими отворами та в інших нестандартних розмірах. Також є два приварені болти заземлення, на дверях і на корпусі шафи, для забезпечення більшої безпеки персоналу.

 

ПЕРЕВАГИ: корпус шафи вигнутий із цільного металевого листа; ступінь захисту IP66 для шаф з одними дверима та IP55 для шаф з подвійними дверима; стійкість до зовнішнього механічного впливу IK10 для шаф з суцільними дверима та IK08 для шаф з прозорими дверима; 54 типорозміри із суцільною монтажною платою або без неї, шафи замовного виконання, широкий вибір аксесуарів; суцільні або прозорі двері доступні на вибір замовника; покриття сірого кольору згідно RAL 7035; відповідність та сертифікація згідно EN 62208 (LCIE), UL, CUL, BV, DNV, LR, GL, ATEX (у спеціальному виконанні).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: автоматизація та управління процесами на промислових об'єктах, розподіл електроенергії, електронні та телекомунікаційні мережі.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ