Низькорівнева автоматика, ПЛК Інтелектуальне реле Zelio Logic

Інтелектуальне реле Zelio Logic Schneider Electric

Завантажити
документацію

Zelio Logic – серія компактних інтелектуальних реле. Доступно три моноблочні моделі з 10, 12 або 20 вводами/виводами та версіями з дисплеєм та клавішами для програмування та налаштування і без дисплея та клавіш. Також представлені модульні інтелектуальні реле – 2 бази з 10 або 26 вводами/виводами з можливістю розширення дискретними та аналоговими модулями вводу/виводу та комунікаційними модулями Modbus або Ethernet.

Дане обладнання оснащене можливістю програмування на базі універсальних мов програмування, що спрощує роботу, як фахівців з налагодження систем автоматизації, так і інженерів-електриків. Доступне автономне програмування за допомогою клавіш інтелектуального реле та на комп'ютері за допомогою інструментальної системи програмування Zelio Soft 2. Резервне копіювання даних (попередньо заданих та поточних значень) здійснюється у флеш-пам'ять EEPROM. А віддалений моніторинг та контроль установок здійснюється за допомогою інтерфейсу модемного зв'язку (аналоговий модем або GSM).

 

ПЕРЕВАГИ: прості вибір, встановлення та програмування реле zelio; повна адаптивність як для застосування в промисловості, так і для невиробничої сфери; доступні два виконання - компактне або модульне (що розширюється); дві мови програмування (FBD чи LADDER); відкрите рішення, що дозволяє керувати установками та контролювати їх чи то безпосередньо на об'єкті, чи дистанційно.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: автоматизація невеликих агрегатів, службовців для виробництва, збирання, оздоблення та пакування; децентралізована автоматизація допоміжного обладнання; автоматизація сільськогосподарських машин (системи поливу, насосні агрегати, теплиці); автоматизація шлагбаумів, відкатних воріт, систем контролю доступу та освітлення; автоматизація компресорів та систем кондиціювання повітря.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ