Компенсація реактивної потужності Модуль компенсації реактивної потужності Varpact (N/A)

Модуль компенсації реактивної потужності Varpact (N/A) Schneider Electric

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ Varlogic N

 

Varpact – це серія модулів компенсації реактивної потужності, які є попередньо зібраним блоком для встановлення в комірки компенсації реактивної потужності. Також Varpact може бути використаний як автономний блок у головному розподільчому щиті низької напруги. Доступні два варіанти виконання: зі збірними шинами або без них. Модельний ряд Varpact поділено на три типи. – Classic, Comfort і Harmony для мереж із різним рівнем вищих гармонік. Використання готових блоків суттєво полегшує виготовлення комплектних конденсаторних установок, обладнання також укомплектоване елементами кріплення для установки модулів у шафах. Все обладнання проходить попереднє тестування, а протягом експлуатації протягом перших п'яти років технічне обслуговування не потрібне. Захист від корозії забезпечується пластиковим корпусом конденсаторів та модуля.

 

ПЕРЕВАГИ: частота – 50 Гц; номінальна напруга конденсаторів становить 415 або 480 В; діапазон реактивної потужності від 12,5 до 120 квар; частота налаштування реактора (серія Harmony) – 2,7 (135 Гц), 3,8 (190 Гц), 4,3 (215 Гц); діапазон робочої температури від -5°C до +40°C; комплект для монтажу у шафах шириною 650, 700 і 800 мм; доступний захист автоматичним вимикачем для модельних рядів Classic та Comfort (додаткова опція).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: забезпечення економії електроенергії - компенсація реактивної потужності; підвищення якості електроенергії – обмеження забруднення мережі перешкод.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ