Пристрої управління та сигналізації Світлосигнальні колони HARMONY XVU/XVR3/XVSV

Світлосигнальні колони HARMONY XVU/XVR3/XVSV Schneider Electric

Завантажити
документацію

Пристрої дистанційної сигналізації HARMONY – це пристрої, що дозволяють отримувати світлову або звукову сигналізацію стану обладнання на відстані від 5 до 100 м у будь-якому напрямку. Простота вибору з трьох серій – Універсальної, Оптимальної та серії для Програм дозволяє підібрати рішення для будь-яких завдань. Для швидкого і простого монтажу можна використовувати як модулі, призначені для збирання користувачем і з'єднані один з одним, так і попередньо зібрані пристрої з вмонтованим кабелем. Оригінальність продукції дозволяє використовувати її в будь-яких умовах довкілля. Світлодіодна технологія, що використовується для світлової сигналізації, забезпечує високу продуктивність та оптимізацію енергоспоживання, необхідну для захисту довкілля. У поєднанні з іншими продуктами естетичні пристрої віддаленої сигналізації HARMONY забезпечують ефективність рішень операторського інтерфейсу.

 

ПЕРЕВАГИ УНІВЕРСАЛЬНОЇ СЕРІЇ: висока продуктивність та широкий вибір; відмінна модульність; продукти цього діапазону, призначені для складання різноманітних комбінацій користувачем, можуть використовуватися як усередині приміщень, так і зовні (включно IP66); швидкість та надійність монтажу; фіксування забезпечується спеціальними фіксуючими кільцями без застосування інструментів, що дає швидкий доступ до кожного елемента та необхідне поділ кольорів; сигналізація від 35 до 50 м; високопродуктивність забезпечується яскравими світлодіодами, миготливими елементами (5 і 10 Дж) і потужними сиренами, що налаштовуються.

 

ПЕРЕВАГИ ОПТИМАЛЬНОЇ СЕРІЇ: відмінне співвідношення ціна/якість; економічність; продукти цього діапазону, що включає сигнальні лампи і світлові колони для складання користувачем або попередньо зібрані та забезпечені кабелем, легкі у використанні та можуть застосовуватися у захищеному середовищі всередині або поза приміщеннями; ступінь захисту IP42; практична естетика; оригінальний дизайн гладких зовнішніх поверхонь перешкоджає накопиченню пилу та сажі; сигналізація від 5 до 35 м; передача світлового та звукового сигналу оптимізована для малих та середніх відстаней; використовуються світлодіоди, лампи розжарювання та миготливі елементи.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ