Датчики Вимикач кінцевий Osiswitch

Вимикач кінцевий Osiswitch Schneider Electric

Завантажити
документацію

OSISWITCH – це серія кінцевих вимикачів призначених для комутації електричних ланцюгів управління змінної напруги до 500 В, 50 Гц і постійної напруги до 250 В під впливом упорів, що управляють, у певних точках шляху контрольованого об'єкта. Кінцеві вимикачі OSISWITCH розроблені та адаптивні для встановлення в різних агрегатах, а також як обмежувачі та пристрої, що комутують електричні ланцюги блокування та сигналізації. У цій серії представлено кілька груп продуктів.

 

Вимикачі УНІВЕРСАЛЬНОЇ серії, де модульна конструкція дозволяє легко змінювати кінцевий продукт або збирати будь-який тип вимикача з окремих комплектуючих (можливо зібрати 2000 типів кінцевих вимикачів, комбінуючи лише 75 окремих комплектуючих). Застосування цієї серії кінцевих вимикачів дозволяє скоротити час на підключення пристрою, спростити вирішення питання про налаштування робочої головки, а також вибору датчика потрібної конфігурації за допомогою модульності конструкції, що дозволяє зібрати.

 

Вимикачі ОПТИМАЛЬНОЇ серії випускається у зборі, без можливості заміни окремих елементів конструкції. Застосування даної серії оптимальних кінцевих вимикачів, представлених тільки в типовому нерозбірному виконанні забезпечує економічність рішення.

 

Вимикачі серії ДОДАТОК призначені для вирішення вузькоспеціалізованих завдань, наприклад, для транспортувальних та конвеєрних стрічок з механізмом повернення. Застосування даної серії спеціалізованих пристроїв забезпечує вирішення подібних складних завдань та є адаптивним для будь-яких технологічних процесів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: промислове верстатне, пакувальне обладнання, обладнання для транспортування матеріалів, конвеєри, механічні верстати, обладнання для виробництва продуктів харчування та напоїв, а також сфера обслуговування та ін.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ