Пристрої управління та сигналізації Кнопки та світлосигнальна арматура HARMONY серія ХВ5

Кнопки та світлосигнальна арматура HARMONY серія ХВ5 Schneider Electric

Завантажити
документацію

HARMONY XB5 – це серія кнопок та світлосигнальної арматури з пластиковою (круглою/квадратною) основою для настановного. Ø 22 мм. Кнопки з пружинним поверненням, підсвічуванням, грибоподібні кнопки аварійного зупинки (фіксація в натиснутому положенні), перемикачі та вбудовані блоки підсвічування (лампи розжарювання/світлодіодні/неонові) все це представлено в лінійці продукції серії HARMONY XB5, яка відповідає стандартам ПЕК, UL, CSA з маркуванням CE.

 

ПЕРЕВАГИ: простота установки, адаптивність та надійність особливо під час застосування в середовищах, що потребують забезпечення стійкості до впливу хімічних речовин або у разі потреби подвійної електричної ізоляції; пило- та вологоізоляція IP 65, NEMA 4; електричний контакт із малим навантаженням; варіативність підключення (гвинтовий затискач / друкована плата / втичні контакти Faston / пружинні затискачі); комплектні вироби для самостійного складання з використанням окремих комплектуючих та типового приладдя.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: виробництво обладнання для хімічної, целюлозно-паперової та харчової промисловості, морська техніка, виробництво електророзподільних щитів, миття для автомобілів.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ