Низькорівнева автоматика, ПЛК Джерело живлення Phaseo ABL6/ABL7/ABL8

Джерело живлення Phaseo ABL6/ABL7/ABL8 Schneider Electric

Завантажити
документацію

Phaseo ABL6/ABL7/ABL8 – це серія імпульсних блоків живлення, які забезпечують постачання постійною напругою програмовані логічні контролери (ПЛК) та ланцюги управління обладнання, що входить до складу автоматизованої системи. Нове покоління універсальних джерел живлення з широким робочим діапазоном напруг включає велику кількість нових функцій і пропонує більше досконалих можливостей за рахунок функціональних модулів. Існує п'ять серій імпульсних джерел живлення, таких як джерела серії Modular, Optimum та Universal для стандартних областей застосування (призначені для простого обладнання та систем, модульні та оптимальні джерела живлення, головним чином, визнаються за свою неймовірну компактність), джерела серії AS-Interface для промислової мережі низького рівня для живлення приводів та датчиків, а також джерела серії Dedicated для циклічного обладнання промисловості, невиробничої та житлової сфер. При можливості однофазного (N-L1), двофазного (L1-L2) або трифазного (L1-L2-L3) підключення до мережевого електрообладнання, такі імпульсні джерела забезпечують на виході струм, придатний для живлення підключеного навантаження та сумісний з тим, на який розраховані передбачені в устаткуванні входи живлення. Також дано докладні вказівки щодо вибору захисних пристроїв, що дозволяє комплексно вирішити питання безпеки на найвищому рівні.

 

Джерела живлення Phaseo серії Modular оптимально підходять для застосування у малих системах автоматизації. Форм-фактор та мінімальні розміри джерел дозволяють встановлювати прилади як на монтажну пластину, так і на DIN-рейку. Прямий монтаж на пластину (за допомогою двох висувних вушок) і виведення проводів зверху або знизу, дозволяє легко вбудовувати джерела живлення в систему автоматизації.

 

Джерела живлення Phaseo серії Optimum – це недороге рішення для живлення навантажень. Phaseo Optimum видає напругу, придатну для логіки програмованих логічних контролерів (ПЛК), а у разі перевантаження, вбудований захист джерела спрацьовує таким чином, що після нормалізації навантаження напруга живлення відновлюється до номінального рівня.

 

Джерела живлення Phaseo серії Universal забезпечують вихідну потужність в діапазоні від 72 до 960 Вт та вважаються джерелами багатоцільового призначення, які можуть підключатися до більшості систем розподілу електроенергії, що використовуються в різних країнах. Таке універсальне джерело живлення можна підключати до однофазних або двофазних мереж живлення.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: промислова та будівельна галузі (прості машини, транспортування, обробка, автомобілебудування тощо); сфера послуг, наприклад, автоматичні гаражні ворота.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ