Компенсація реактивної потужності Конденсаторна установка Varset (N/A)

Конденсаторна установка Varset (N/A) Schneider Electric

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ VARSET LV

 

Varset – це серія конденсаторних установок у зборі та готових до експлуатації. Дане комплексне рішення призначене для автоматичної компенсації реактивної потужності регулятором Varlogic. Серія Varset включає компенсуючі блоки або осередки з автоматичним вимикачем або без нього. Користувачеві доступне різне виконання залежно від рівня змісту вищих гармонік (Classic, Comfort, Harmony).

 

ПЕРЕВАГИ: зручність при монтажі та підключенні; простота налаштування установки; підключення силових кабелів зверху чи знизу; виконання з автоматичним вимикачем чи без нього; перед постачанням виріб проходить повну перевірку на заводі-виробника; захист від прямого контакту за допомогою захисної панелі; не потребує технічного обслуговування протягом перших п'яти років.

 

Varset Direct – серія конденсаторних установок готова до експлуатації. Varset Direct є комплексним рішенням та призначений для нерегульованої компенсації реактивної потужності.  Дана серія обладнання включає компенсуючі блоки з автоматичним вимикачем або без нього. Доступно кілька різних виконань залежно від рівня змісту вищих гармонік (Classic, Comfort, Harmony).

 

ПЕРЕВАГИ: простота та зручність монтажу / підключення; виконання з автоматичним вимикачем чи без нього; всі вироби проходять повну перевірку на заводі-виробника; захист від прямого контакту захисною панеллю; не потребує технічного обслуговування протягом перших п'яти років.

 

Varset Fast – ця серія конденсаторних установок повністю готова до експлуатації. Пропоноване комплексне рішення призначене для регульованої компенсації реактивної потужності. Серія Varset Fast оснащена спеціальними контакторами (тиристорними ключами), захисними реакторами та швидкодіючим регулятором реактивної потужності (час спрацьовування < 40 мс). Вироби цієї серії призначені для мереж із високим рівнем гармонік (виконання Harmony).

 

ПЕРЕВАГИ: зручність монтажу та підключення; тестування виробів на заводі-виробника; захисна панель для захисту прямого контакту; протягом перших п'яти років відсутня потреба у технічному обслуговуванні; висока швидкість спрацьовування (< 40 мс).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: компенсація реактивної потужності; підвищення якості електроенергії – обмеження забруднення мережі перешкод.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ