Низьковольтні перетворювачі частоти ALTIVAR 32

Altivar 32, в корпусі книжкового формату, призначений для керування асинхронними та синхронними двигунами та вирішення складних завдань електроприводу.

Нові функціональні можливості: Книжковий формат (ширина 45 мм для перетворювача потужністю 0,18 кВт). Вертикальний монтаж, монтаж впритул один до одного або бічний монтаж. Автоматичний вимикач підключається безпосередньо до силових клем. Вбудований протокол Bluetooth®: можливість віддаленого конфігурування. Конфігурування навіть без підключення живлення та в упаковці.
Функції програмованого контролера (ПЛК) – вбудована програмна логіка.

Функції безпеки: різноманітні стандартні функції безпеки; STO (Safe Torque Off); SLS (Safely Limited Speed); Safe Direction; SS1 (Safe Stop 1); клеми живлення закриті ізольованими відкидними кришками.

Відкрита архітектура: вбудовані протоколи Modbus та CANopen; можливість підключення до інших комунікаційних шин за допомогою додаткових комунікаційних карт; CANopen Daisy Chain (для підключення перетворювачів послідовно); EtherNet/IP – Modbus TCP (подвійний порт); Profibus, DeviceNet, EtherCat та ін.

Додаткове приладдя спільне для кількох продуктів Schneider Electric (кабелі, графічні термінали, програматори); виносний графічний термінал для програмування та конфігурування; мультизавантажувач конфігурацій; завантажувач конфігурацій.

Програмне забезпечення SoMove для конфігурування перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску.

Програмне забезпечення SoMove Mobile для віддаленого конфігурування за допомогою мобільного телефону.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: вантажопідйомні, пакувальні, текстильні машини та механізми; невеликі конвеєри; спецмашини: деревообробка, металообробка та ін.

 

ПЕРЕВАГИ: книжковий формат: компактне рішення у поєднанні з автоматичним вимикачем захисту; економія простору в шафі.

Вбудовані функції: понад 150 вбудованих функцій; вбудовані функції безпеки; програмна логіка.

Інтуїтивний інтерфейс: зручність підключення програмування; програмування безпосередньо в упаковці без підключення живлення.

Відкрита архітектура: підключення до різних типів промислових шин; вбудовані протоколи Modbus та CANopen.

Економічність: економія енергії до 10% при роботі з синхронними двигунами завдяки оптимальному алгоритму управління на малих швидкостях.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ