Пускорегулююча апаратура Контактор TeSys D

Контактор TeSys D Schneider Electric

Завантажити
документацію

Контактори TeSys D – це бездоганне рішення для інтеграції до системи управління. Їх можна використовувати при створенні пускачів двигунів для установок будь-якого типу. Устаткування оснащене такими ланцюгами управління: змінний струм, постійний струм та котушки з низьким споживанням. Всі типи пускачів реверсивні та нереверсивні, зірка/трикутник, двошвидкісні і т.д. Також доступні різні типи приєднання, такі як гвинтові затискачі, пружинні затискачі, клемні блоки EverLink, кабелів із наконечниками або шин, втичні контакти Faston. А завдяки новій технології EverLink, складання пускача значно спростилося.

 

ПЕРЕВАГИ: простота та легкість монтажу; компактний дизайн (45 мм до 38 А та 55 мм від 40 до 65 A); високонадійність; відповідність міжнародним стандартам; моделі від 40 до 65 A оснащені клемами, виготовленими за новою запатентованою технологією EverLink, що забезпечує надійність підключення на тривалий термін експлуатації. Більше того, TeSys D оснащений котушками керування з широким діапазоном напруги ланцюга керування; можливість підключення до резервних джерел живлення; вбудований діод Transil, що забезпечує захист від перенапруги; безпечний поділ силових ланцюгів та ланцюгів управління; малошумний при комутації; посилена конструкція для підвищеної стійкості до ударів та вібрацій; безпосереднє керування контакторами (100 мА/24 В) за допомогою виходу високої щільності програмованих контролерів; можливість експлуатація в діапазоні від -50 до +60°С.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: промислові галузі, комерційне будівництво, інфраструктура, пасажирські та вантажні ліфти, підйомники, опалювальні, вентиляційні системи та системи охолодження, освітлення, автоматичні двері та ворота, автомобільні мийки, навантажувачі, конвеєри та насосні станції.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ