Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE PLUS 3GV

OPTIDRIVE PLUS 3GV Invertek Drives

Завантажити
документацію

OPTIDRIVE PLUS 3GV - це серія перетворювачів частоти для трифазних асинхронних двигунів потужністю від 0,37 кВт до 160 кВт та діапазоном напруги 200-600 В із високоефективним керуванням елктродвигуном, а також зручністю та простотою у процесі експлуатації. OPTIDRIVE PLUS 3GV використовує новітню запатентовану технологію управління електродвигуном, що дозволяє забезпечити 200% від номінального моменту на частоті від 0,0 Гц без зворотного зв'язку. Ця унікальна перевага дозволяє використовувати OPTIDRIVE PLUS 3GV без зворотного зв'язку для багатьох застосувань, де традиційно використовувалися перетворювачі частоти із замкнутим контуром. Для якісного функціонування досить ввести тільки дані із паспортної таблички електродвигуна. OPTIDRIVE PLUS 3GV безперервно автоматично вимірює та обчислює ключові параметри двигуна, що вимагаються для векторного управління. Устаткування може бути налаштоване за допомогою програмного забезпечення Optiwand PDA, встановленого на кишеньковому комп'ютері, а вбудований інфрачервоний порт дозволяє швидко та зручно організувати бездротовий зв'язок між пристроями.


ПЕРЕВАГИ:
компактний дизайн, який не потребує великої кількості простору під час монтажу; конструктивні особливості, які роблять монтаж швидким та простим; з'ємні клемні колодки керуючих терміналів, що спрощує їх підключення; робота при температурі навколишнього середовища до + 50°C, а також можливість експлуатації у жорстких умовах; вбудований RFI-фільтр для відповідності останнім стандартам щодо електромагнітної сумісності; 14 базових параметрів (загалом 40), що дозволяють дуже просто, а головне повністю конфігурувати перетворювач частоти під потрібні завдання; яскравий LED-дисплей із можливістю масштабування; 32 кГц - несуча частота ШІМ - для надшвидкої роботи електродвигуна; перевантаження 150% протягом 60 сек. (175% протягом 2 сек.), високий пусковий момент, необхідний для деяких застосувань; продовження роботи під час короткочасних просадок або зникнення напруги живлення; функція синхронізації швидкостей приводів в режимі Master - Slave із можливістю масштабування; функція прямого управління моментом; вбудований ІЧ-порт для дистанційного бездротового параметрування.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: виробництво виробів із пластмаси; верстатне обладнання; виробництво гуми та каучуку; кранове обладнання; насосні та компресорні установки; ліфтове господарство; лебідки; хімічна промисловість.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ