Низьковольтні перетворювачі частоти GD100-PV

GD100-PV – це спеціально розроблена серія перетворювачів частоти, призначена для насосного застосування та роботи від сонячних батарей. Перетворювачі частоти GD100-PV відрізняються зручністю, високопродуктивністю, а також розширеним діапазоном напруги та потужності.

 

При підключенні обладнання до панелей сонячних батарей не потрібно вводити додаткові параметри, а режими «старт» і «сплячий» встановлюються автоматично. Широкий діапазон захисних функцій, запобігаючи будь-яким збоям, збільшує термін експлуатації даного обладнання.

 

Ефективне відстеження сонячної енергії, аж до 99% забезпечує стабільну частоту і дозволяє продовжувати роботу без збоїв і зупинок, навіть при нестабільній сонячній енергії. Моделі з потужністю до 2,2 кВт можуть модифікуватись модулем підвищення тиску, знижуючи витрати за рахунок зменшення необхідної кількості сонячних панелей. Автоматичне перемикання (авто-перемикач), інакше кажучи, гібридна функція між сонячним і мережевим входами забезпечує цілодобову роботу обладнання без необхідності додаткового контролю, а GPRS-модуль дозволяє віддалено контролювати перетворювач частоти за допомогою APP.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ