Низьковольтні перетворювачі частоти CHF100 (N/A)

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ CHF100A

 

CHF100 – це серія функціональних універсальних перетворювачів частоти потужністю від 0,75 до 945 кВт.  Дане обладнання є економічним рішенням для широкого спектру завдань, що не потребують прецизійного керування та великих пускових моментів. Серія перетворювачів частоти CHF100 оснащена функцією енергозбереження, що є вагомим аргументом у разі зниження загальних витрат виробничих потужностей.

 

ПЕРЕВАГИ: широкий діапазон потужностей; високий ККД (до 98%); скалярне керування V/F; перевантажувальна здатність 150% протягом 60 секунд; убудований дросель постійного струму (у моделях від 18,5 до 90 кВт); автоматичне регулювання напруги; вбудований ПІД-регулятор; вбудований порт RS-485 (підтримка стандартних Modbus RTU, Modbus ASCII, Profibus); мультифункціональна клавіатура; функція енергозбереження; функція управління насосами (один регульований та два з фіксованою швидкістю); 30 вбудованих функцій захисту.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: виробництво цементу, кераміки та скла, харчова промисловість, системи водопостачання та кондиціювання, газова та нафтопромисловість, конвеєрне обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ