Низьковольтні перетворювачі частоти GD300 (N/A)

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ GR350

 

GD 300 – це серія високопродуктивних перетворювачів частоти нового типу з векторним керуванням, призначених для керування асинхронними двигунами та синхронними двигунами з постійним магнітом. Перетворювачі частоти цієї серії засновані на 32-бітному цифровому сигнальному процесорі та використовують алгоритм векторного керування, завдяки чому забезпечується високопродуктивне та високоточне керування обертанням двигуна. Обладнання даної серії має високу надійність і зручну конструкцію, воно просто в експлуатації та адаптивне для промислового застосування, більше того, допускається його експлуатація в різних кліматичних умовах.

 

ПЕРЕВАГИ: 32-бітовий цифровий сигнальний процесор; високонадійність; векторне та скалярне управління; діапазон регулювання швидкості: 1:200; знімна світлодіодна панель керування; підключення через Ethernet; компактний дизайн та доступність книжкового компонування.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: у приводах з використанням синхронних електродвигунів з постійним магнітом, а також у таких галузях промисловості, як верстатобудування, текстильна промисловість, нафтовидобувна та переробна промисловість, гірнича та харчова промисловості.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ