Низьковольтні перетворювачі частоти CHV160A (N/A)

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ GOODRIVE 200A

 

CHV160A – це спеціалізована серія перетворювачів частоти для застосування в насосних системах, де передбачено можливість керування групами насосів, а також використання даного обладнання в системах водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціювання повітря. Перетворювачі частоти серія CHV160А мають спеціалізований алгоритм запобіжного регулювання, де обладнання автоматично підлаштовує швидкість відкачування або підживлення, програмно задаючи команду на підключення додаткових насосів для підтримки його на потрібному рівні. Обладнання також оснащене функцією «сплячого режиму», що дозволяє продемонструвати неперевершені результати в економії енергоресурсів, а також продовжити експлуатаційний цикл усієї системи загалом. Більше того, при підключенні групи насосів CHV160А оснащений можливістю настроювання номінальних струмів до семи двигунів. Це дозволяє не тільки підключати насоси різних потужностей, а й захистити їх від навантажень, надструмів тощо.

 

ПЕРЕВАГИ: можливість підключення та керування групою насосів; можливість встановлення таймера; функція «сплячий режим»; ПІД-управління для систем водопостачання; трасування швидкості; перезапуск електродвигуна у разі втрати напруги; автоматичне регулювання напруги; програмовані дискретні входи/виходи; гальмування постійним струмом під час пуску та зупинки; 26 видів захисту.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: насосні станції, вентиляційні системи та системи кондиціювання, різні об'єкти житлово-комунального господарства, системи водопостачання (у тому числі й системи пожежогасіння), охолодження води у замкнутому контурі, котельне обладнання, перекачування/відкачування стічної води.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ