Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE E2 с IP20 (N/A)

OPTIDRIVE E2 с IP20 (N/A) Invertek Drives

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ OPTIDRIVE E3

 

OPTIDRIVE E2 з IP20 - це спеціально розроблена економічна серія перетворювачів частоти загального призначення для трифазних асинхронних двигунів потужністю від 0,37 кВт до 11 кВт і напругою 110-480 В. Багатофункціональний, з відмінними експлуатаційними показниками при невисокій ціні, OPTIDRIVE E2 з IP20 найбільш конкурентоспроможний перетворювач частоти у сімействі OPTIDRIVE. Інноваційний та компактний OPTIDRIVE E2 з IP20 об'єднує в собі відмінний дизайн із працездатністю, надійністю, функціональністю. Дана серія призначена для застосування у приводах малої потужності, де важливу роль відіграє низька сукупна вартість рішення, а саме: вартість виробу; простота монтажу, введення в експлуатацію і, найголовніше, недорога вартість технічної підтримки. Щоб забезпечити швидке введення приводу в експлуатацію для основних додатків досить налаштувати лише 14 базових параметрів. Більш того, OPTIDRIVE E2 з IP20 доступний як з вбудованим RFI-фільтром, так і без нього.

 

ПЕРЕВАГИ: компактний дизайн корпусу; простий механічний та електричний монтаж; зручність та простота експлуатації; можливість кріплення на DIN-рейку; безшумність роботи за рахунок високої частоти ШІМ (до 32 кГц); просте та швидке налаштування обладнання (стандартні параметри підходять для більшості додатків); індикація струму та швидкості двигуна (об/хв.); пошук та коригування несправностей за допомогою параметрів моніторингу (P-00); запис значень напруги та струму до журналу; перевантаження 150% протягом 60 сек. та 175% протягом 2 сек.; вбудований гальмівний транзистор (крім габариту S1); вбудований Modbus RTU; карта OPTISTICK для швидкого копіювання параметрів; інфрачервоний зв'язок задля зручності бездротової комунікації; робота без моторного дроселя при довжині кабелю до 100 м.; програмування через кишеньковий комп'ютер або смартфон.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: харчова промисловість; обладнання для розливу; насоси та вентилятори; конвеєри; зварювальне обладнання; деревообробка; хімічна промисловість.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ