Що таке ДИСТРИБЮТОР ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ

Що таке ДИСТРИБ'ЮТОР ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ (ДПА), навіщо він потрібний і що дає…

Дистриб'ютор Промислової Автоматизації (ДПА) – це перш за все центр промислової компетенції, створений постачальником електротехнічного обладнання Schneider Electric. Щороку тестування на підтвердження свого статусу проходить кожний офіційний дистриб'ютор. За результатами тестових завдань для технічних фахівців, а також на підставі звітів про результативність роботи комерційного персоналу, компанія-дистриб'ютор отримує сертифікат з терміном дії на один рік.

 

Отриманий у квітні 2019 року сертифікат підтверджує відповідність компанії ЯХОНТ вимогам Schneider Electric у роботі з промисловим ринком за такими критеріями як:

  • Технічна компетенція інженерних та комерційних фахівців;
  • Власний склад дистриб'ютора продукції виробництва компанії Schneider Electric;
  • Необхідна кількість реалізацій промислового обладнання.

Згідно з цими вимогами, наша компанія, яка вже рік поспіль, успішно пройшла щорічну перевірку і в черговий раз підтвердила почесне звання ДИСТРИБ'ЮТОРА ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ (ДПА).

сертифікат

У 2019 році ТЕЛЕМЕКАНІК Центр зазнав невеликих трансформацій і в даний час дистриб'ютори, які захистили свої навички та вміння, отримали сертифікати вже в статусі ДПА. Метою даних оновлень є просування дистриб'юторської мережі серед кінцевих замовників як авторитетних фахівців у промисловості, яким довіряє Schneider Electric. Також у рамках просування та розвитку на цей рік Schneider запланував наступні заходи для своїх дистриб'юторів.:

 

  • Внутрішні семінари для всіх, хто підтвердив свій статус (перед запуском нових продуктів, для нових інженерів-комерсантів, навчання по ЦПК);
  • Глобальні технічні дні для клієнтів; залучення спеціалістів Schneider для внутрішніх заходів;
  • Передача поглибленої технічної інформації для внутрішнього користування дистриб'ютора (презентації, інструкції та прошивки);
  • Для експертів партнерів надання адміністративних прав на форумі Schneider;
  • Першочерговий доступ до демо-зразків, новинок.

 

Діючи спільно зі своїм партнером, компанія ЯХОНТ активно просуває технології, програми та послуги на базі обладнання Schneider, які вже сьогодні дозволили підприємствам України покращити управління та підвищити рівень автоматизації своєї діяльності. Для нас не має значення чи йдеться про найпростіші вимикачі або про складні промислові системи та установки, ми уважно вивчаємо технічні побажання своїх клієнтів, адже кожен з них унікальний!