Низьковольтні перетворювачі частоти GD350

GD350 - високопродуктивний багатофункціональний перетворювач частоти, який використовує TI найновішу спеціальну плату управління двигуном, стандартну багатофункціональну РК-панель клавіатури, має управління асинхронним і синхронним двигунам в одному обладнанні, управління швидкістю, крутним моментом, положенням в одному; водночас із сильною можливістю розширення, гнучкою та швидкою для задоволення індивідуальних потреб клієнтів.

 

Діапазон потужності:
AC 3PH 380 В(-15%)~440В(+10%)1.5~500 кВт
AC 3PH 520 В(-15%)~690 В(+10%)22~630 кВт

 

ПЕРЕВАГИ: 

Висока продуктивність: використання найновішого процесора управління двигуном дозволяє підтримувати швидкість, крутний момент і контролювати положення двигуна, адаптувати струм до навантаження, придушити коливання і зберегти стабільність струму в різних умовах роботи.

 

Багатофункціональність: підходить для керування, як для асинхронних, так і для синхронних двигунів, одночасно підтримує швидкість, момент, що крутить, і контролює положення двигуна.

 

Додаткові опції: підтримує встановлення до 3 видів карт розширення одночасно, різні види карт (PG-карти, I/O-карти, PLC-картки, GPRS-картки, 24B-плати, плати вводу/виводу), а також різні слоти для карт пам'яті.

 

Зв'язок з іншим обладнанням здійснюється через такі протоколи, як Ethernet、CANopen、CAN, Profibus DP, Profinet, WiFi, EtherCAT, Ethernet IP, Modbus TCP, Bluetooth).

 

Стандартна РК-панель клавіатури: підтримка користувацьких параметрів моніторингу та налаштування, зручна функція редагування та керування, можливість перемикання мови для задоволення користувачів різних країн.

 

Підтримка бездротового налаштування: підтримує використання мобільних програм для заміни традиційної клавіатури, підтримка віддаленого моніторингу та налаштування.

 

Високий клас захисту: підтримка ступеня захисту IP55 для підвищення рівня безпеки.

 

Оптимальна конфігурація: пристрої напругою 380 В і потужністю від 1.5 до 110 кВт. забезпечені стандартним вбудованим модулем гальмування; пристрої потужністю 18.5 до 110 квт. мають стандартний вбудований реактор постійного струму; вбудована функція безпечного відключення моменту STO, що крутить, для забезпечення ще більшого рівня безпеки і надійності.

 

Підтримка управління в замкнутому контурі: 2 імпульсних ВЧ-входу HDI, який може використовуватися для налаштування швидкості, підтримка квадратурного енкодера, просте регулювання замкнутим контуром.

 

ЕMC-фільтр: пристрої з напругою 380 В мають вбудований фільтр С3.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: вентиляційні системи, текстильна, целюлозна, нафтова промисловості, виробництво пластмаси, металообробне обладнання, обладнання для друку, пакування та ін.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ