Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE E3

OPTIDRIVE E3 – це нова економічна серія компактних та простих у використанні векторних перетворювачів частоти в корпусі зі ступенем захисту IP20 та IP66 для трифазних асинхронних, а також синхронних двигунів потужністю від 0,37 до 22 кВт та напругою від 110 до 480 В. Перетворювачі частоти OPTIDRIVE E3 IP66, який захищає від проникнення води та пилу, дозволяє монтувати перетворювач безпосередньо на стіні або на обладнанні без використання дорогих захисних оболонок та електрошаф.

 

ПЕРЕВАГИ: компактний дизайн; простий монтаж; зручність та простота експлуатації; малошумність; швидке налаштування (заводські налаштування параметрів підходять для більшості застосувань); індикація струму та швидкості двигуна; налагодження та пошук неполадок за допомогою параметрів моніторингу; збереження значень напруги та струму; два аналогові входи; ПІ-регулятор зі сплячим режимом; пожежний режим; навантаження 150% протягом 60 сек. та 175% протягом 4 сек.; литий радіатор з широкими каналами охолодження, що виключають закупорку, і не вимагає застосування вентилятора, а також покриття, що захищає його від корозії та хімікалій (для моделей у корпусі зі ступенем захисту IP66); вбудований гальмівний транзистор (за винятком габариту 1); вбудований Modbus RTU, CANOpen, Bluetooth (як додаткова опція); вбудований фільтр ЕМС, що відповідає стандарту EN61800-3.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: харчова промисловість; насосне та вентиляційне обладнання, установки, станції; конвеєрне обладнання; каналізаційні системи.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ